• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Лукашенко може залучити до придушення протестів озброєних "тітушек"

Реклама на dsnews.ua

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає за необхідне посилити роботу в країні народних дружин, які сприяють підтримці громадського порядку і безпеки

Про це він заявив сьогодні, призначаючи нових помічників по Гродненській, Брестській областях і Мінську, передає "ДС" з посиланням на БЕЛТА.

"Нам потрібно не формальною зробити роботу народних дружин. Вони почали працювати, але ще в повну силу не розгорнулися. Ви бачили, як було в Киргизстані: хаос цілковитий, всі силовики розбіглися, нікому захищати країну. Хто взяв на себе відповідальність? Народні дружини. Вони підтягли міліціонерів, що порозбігалися, вони спецслужби підтягнули до себе і військових. І створили потужні народні дружини. І протягом доби погасили всі пожежі", — зазначив Лукашенко.

"Тому народні дружини повинні працювати. Вони врешті-решт повинні захищати. Не треба країну, ми з вами — генерали та інші люди, омонівці, внутрішні війська, армія — забезпечимо захист країни. Нехай забезпечать захист своїх будинків", — сказав самопроголошений президент.

Він зазначив, що в мобільні загони варто залучати колишніх військовослужбовців. "Подивіться, скільки звернень цих колишніх військовослужбовців, афганців. Скільки чоловіків, а жінок …, ще більше, ніж чоловіків: візьміть нас, ми будемо в дружинах, ми будемо в загонах, ми багато чого можемо! Чому б не залучити нам, аж до озброєння, в ці загони колишніх військовослужбовців? Вони можуть нам здорово допомогти. І треба, щоб кожна людина відчула, що вона захищає свою сімʼю і свою землю", — резюмував Лукашенко.

Як писала "ДС", самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вирішив змінити в розпал протестів по країні главу МВС і призначив 29 жовтня новим міністром внутрішніх справ Івана Кубракова.

    Реклама на dsnews.ua