• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Лукашенко звинуватив спецслужби США в підготовці його вбивства (ВІДЕО)

У суботу, 17 квітня, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко повідомив, що співробітники КДБ затримали членів груп, яким нібито було поставлено завдання викрасти його дітей і організувати вбивство самого Лукашенка

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить відео, опубліковане в Telegram-каналі "Пул Першого", передає "ДС".

Причому замах, за його твердженням, був санкціонований на рівні керівництва США, а це завдання було поставлене американським спецслужбам.

"Я часто говорив: нас будуть качати (намагатися здійснити державний переворот, — "ДС"), це вдовгу, вони від нас не відстануть, ми ще багато чого не знаємо. Зараз ми знаємо більше, але не знаємо все", — сказав політик.

За словами Лукашенка, "вони взялися за дітей".

"У планах захоплення дитини однієї, другої, як вийде. (..) До речі, в Гомельській області льох підготували", — сказав політик.

Самопроголошений президент зазначив, що група була затримана, її учасники розповіли, як повинна була бути проведена операція. Після цього була виявлена явна робота спецслужб.

"Швидше за все, Центрального розвідувального управління, ФБР, не знаю, хто там з американців працював", — додав Лукашенко.

Двоє громадян Білорусії затримано в Росії за спробу держперевороту і вбивства президента республіки, їх консультували в США і Польщі, повідомили в Центрі громадських зв'язків ФСБ.

При цьому Олександр Лукашенко порадив співвітчизникам нормально харчуватися, щоб боротися з коронавірусом і іншими інфекціями.

Як повідомляла "ДС", самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко розраховує зустрітися з російським колегою Володимиром Путіним 22 квітня в Москві.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua