• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Лукашенко побудував під Москвою палац за $ 3,6 млн, — ЗМІ (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

В районі Балашихи Московської області журналісти виявили великий особняк, який може реально належати Олександру Лукашенку, який де-факто виконує обов'язки президента Білорусі

Велика триповерхова будівля обнесена високим парканом. По всьому периметру — відеокамери, повідомляє "ДС" з посиланням на російське видання " 360 ".

Територія велика і зелена. Охоронець одного з сусідніх будинків розповів, що до ділянки періодично приїжджають машини з білоруськими номерами і дачу в селищі Салтиковка вважають «заміським посольством Білорусі». Будівля точно не занедбана, там постійно хтось є.

За документами Росреєстру, зараз територія належить білоруської держкомпанії «Нафтан». Будинок став власністю «ЛУКОЙЛу» в 2001 році, а в 2007-му нафтова компанія продала будівлю в Балашисі.

На сайті з каталогом компаній генеральним директором «Нафтан» названий Якушев В. В. Юридична адреса вказана як раз в Балашисі — в мікрорайоні Салтиковка, на вулиці Профспілкова. Площа самого будинку більше двох тисяч квадратних метрів. ЗМІ пишуть, що вся територія ділянки займає майже два гектари. Згідно з документами, будинок служить пансіонатом.

Раніше в ЗМІ зʼявилася інформація, що цей будинок в Балашисі — резиденція Лукашенка, якою він, правда, ніколи не користувався. Оголошення про продаж ділянки зʼявилося на одному з сайтів угод з нерухомістю.

Журналісти підкреслюють, що не мають підтвердженої інформації про те, що Олександр Лукашенко коли-небудь використав особисто цей будинок в Московській області. При цьому ЗМІ звернули увагу, що пансіонат деякий час був виставлений на продаж, пише obozrevatel.

Так, за резиденцію в Балашисі просили 267 млн рублів (понад 90,5 млн гривень). В оголошенні було зазначено, що площа цегляної трирівневої будівлі становить 2150 кв. м, а окремого будинку для прийому гостей — 210 кв. м.

"Резиденція з сауною, басейном, більярдним залом, кухнею з професійним обладнанням, просторою їдальнею, камінним залом, залом для проведення засідань. 14 окремих спалень (номерів) з санвузлами, міською каналізацією, відеоспостереженням всього периметру, протипожежною сигналізацією, власною картельнею і артезіанською свердловиною", — говорилося в оголошенні, яке стало неактуальним після президентських виборів в Білорусі 9 серпня.

Нагадаємо, в Білорусі девʼятий день тривають масштабні протести по всій країні проти Лукашенка.

    Реклама на dsnews.ua