• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Лукашенко пообіцяв відповісти "мерзотникам" з ЄС за запроваджені санкції та допустив оголошення військового стану

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що запровадження "мерзотниками" з Заходу санкцій проти Білорусі говорить про їхнє безсилля, проте допустив оголошення воєнного стану в країні, щоб не допустити спаду в економіці

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні білоруського державного видання БЕЛТА, передає "ДС".

"Який буде ВРП після цих оскаженілих санкцій на кінець року? Адже ми готувалися до цього, знали, що загрожує… Ми цим мерзотникам по той бік кордону повинні показати, що їхні санкції — це їхнє безсилля. І ми це зробимо", — зазначив Лукашенко .

Самопроголошений президент заявив, що ніякого просідання ні на одному підприємстві Білорусі бути не повинно.

При цьому він допустив введення воєнного стану, щоб уникнути спаду в економіці через посилення західних санкцій.

"Нехай Караєв (колишній міністр внутрішніх справ, тепер інспектор по Гродненській області, — "ДС") одягає генеральську форму, вам (голові Гродненського обласного виконкому Володимиру Караніку, — "ДС") теж звання присвоєно генерал-майора — і вперед. Воєнний стан, якщо потрібно. Але жодного не повинно бути просідання. Ми цим мерзотникам по той бік кордону повинні показати, що їхні санкції — це їх безсилля. І ми це зробимо", — сказав Лукашенко.

Нагадаємо, у четвер, 24 червня, завершилася письмова процедура оформлення секторальних санкцій Європейського союзу проти Білорусі.

Як повідомляла "ДС" 21 червня Євросоюз заморозив активи та запровадив візові заборони щодо 78 білоруських офіційних осіб і 8 підприємств.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua