• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Лукашенко пообіцяв, що поточний термін для нього стане останнім, — опозиціонер

Реклама на dsnews.ua

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі з Координаційною радою опозиції в країні заявив, що готовий до обмеження в конституції республіки числа президентських термінів

Про це розповів політолог, колишній політв'язень Юрій Воскресенський, який недавно вийшов з СІЗО, де теж брав участь в переговорах з Лукашенком, передає "ДС" з посиланням на TUT.by.

За його словами, під час "круглого столу" Лукашенко був налаштований на конструктивний діалог, вислуховував усі пропозиції і "ефектно опонував" своїм ідеологічним супротивникам.

"Не виключено, добре, що зараз вихлюпнулася така енергія, але повторюся, вона повинна матеріалізуватися в легальний політичний процес. Ніяка влада не буде розмовляти з вулицею. Треба сідати за стіл перемовин. Скажу вам ще одну сенсацію з круглого столу, Лукашенко заявив: даю вам слово, я сам виступив з поправкою, щоб в Конституції кількість термінів президента було обмежено до двох. Людина дуже сильно подорослішала", — розповів Воскресенський.

Більш того, Лукашенко сказав учасникам круглого столу, що "наївся президентства", і пообіцяв, що нинішній термін буде для нього останнім.

"Я йому вірю, все-таки у мене диплом антикризового керуючого, і я відчуваю такі моменти", — вказав білоруський опозиціонер.

Нагадаємо, Лукашенко також заявив, що силові органи Білорусі поміняли тактику по відношенню до учасників вуличних акцій протесту, які проходять в Мінську. За словами самопроголошеного президента, силовики в спокійному режимі "знайдуть кожного".

    Реклама на dsnews.ua