• USD 28.4
  • EUR 33.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Лукашенко попередив Макрона про можливі проблеми з дружиною через Тихановську

Реклама на dsnews.ua

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко відповів президенту Франції Еммануелю Макрону на заклик піти у відставку

Слова Лукашенка передала його прессекретар Наталія Ейсмонт, передає "ДС" з посиланням на агентство "БЕЛТА".

"По-перше. Як президент країни, виходячи з принципів самого пана Макрона (закладених в його заяві-заклику піти у відставку), хочу сказати, що сам президент Франції, дотримуючись власної логіки, мав би піти у відставку ще два роки тому — коли на вулиці Парижа тільки почали виходити "жовті жилети". Роки йдуть, "жилети" досі на вулицях, пан Макрон на подив теж досі на посаді, а Франція стала країною, де масові протести стали звичним явищем", — зазначив Лукашенко.

Також у Лукашенка звернули увагу на "проблеми Франції з рухом BLM і мусульманські протести в Марселі і Ліоні". Також він запропонував Мінськ "як універсальний переговорний майданчик, який довів свою ефективність — для мирної передачі влади будь-якій з вищеназваних груп".

Крім того, "досвідчений політик" Лукашенко порадив "незрілому політику" Макрону зайнятися проблемами, які є у Франції.

"І нарешті, як людина хочу відзначити, що як здається нам тут, в Білорусі, Емануель Макрон занадто багато уваги приділяє одному з екскандидатів у президенти Білорусі. З урахуванням того, що цей екскандидат — жінка, французький лідер ризикує до внутрішніх проблем Франції отримати ще й особисті — у себе вдома", — додав Лукашенко.

Як повідомляла "ДС", раніше президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Олександру Лукашенку потрібно добровільно піти у відставку, оскільки в країні зараз криза влади.

    Реклама на dsnews.ua