• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Лукашенко розповів, чи планує втечу з Білорусі (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко виключає втечу з країни, якщо в майбутньому зміниться влада. Більш того, він готовий допомагати наступникам

Про це він заявив під час зустрічі з працівниками МВС Білорусі, передає "ДС" з посиланням на БЕЛТА.

Говорячи про завершення політичної карʼєри, Лукашенко сказав: "Та не дочекаєтеся!". При цьому він зазначив, що це не означає, що він буде "посинілими пальцями" триматися за крісло президента.

"Президент ніколи не тікав і бігти не збирається. Я прожив досить в цьому житті … Тому якщо ви покличете мене до себе, коли ми нібито з вами будемо на пенсії, ми ще послужимо цій державі і народу. І якщо новий президент, генерали, які прийдуть після нас, захочуть поради і допомоги, підтримки, ми їм надамо. Ось і вся моя політика", — сказав він.

Також Лукашенко згадав, що під час протестів були ситуації, коли "хтось тремтів".

"Але ось генерали сидять, які постійно зі мною стикалися, бачили, що у мене навіть волосся не здригнулося. Слухайте, у нас було і складніше, у нас палили на вулицях автомобілі, анархісти і покидьки з усього світу приїжджали в середині 90-х, ці кадри є. Штурмом намагалися взяти Будинок уряду, розбивали намети на Жовтневій площі. До сих пір памʼятаю, як це було. Ми це все пережили", — сказав він.

Нагадаємо, 25 жовтня в Білорусі пройшли масштабні акції протесту і ходи в рамках останнього дня "народного ультиматуму", висунутого влади. Опозиція на чолі зі Світланою Тіхановською вимагала, щоб Лукашенко оголосив про відхід, насильство на вулицях повністю зупинилося, а все політвʼязні були звільнені. Влада не виконала жодної з вимог. У звʼязку з цим учасники протесту оголосили національний страйк.

    Реклама на dsnews.ua