• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Лукашенко прокоментував фільм-розслідування про його таємні багатства

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що інформація, наведена у фільмі "Лукашенко. Золоте дно" про його резиденції, елітні автомобілі, авіапарк і незаконне збагачення, є недостовірною

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні державного новинного ресурсу БЕЛТА, передає "ДС".

Опозиційні журналісти розповіли у фільмі про резиденції Лукашенка — як офіційні, так і "подаровані" близькими бізнесменами. Також у ньому описаний автопарк, який використовує керманич Білорусі, з автомобілями за сотні тисяч і навіть мільйони доларів. Окремий фрагмент фільму стосується авіатранспорту — кілька літаків і вертоліт, на яких Лукашенко в минулому році літав над Мінськом, який був охоплений протестами.

За словами авторів стрічки, з 2014 року Євросоюз виділив білоруській владі 4 мільярди євро, значна частина яких пішла на особисті потреби Лукашенка.

Через тиждень після публікації фільму Лукашенко заявив, що інформація, представлена ​​журналістами, нібито недостовірна. Також він додав, що ніколи собі не дозволить красти.

"Я ніколи собі не дозволю вкрасти щось у людей. Тому що я виріс не в злиднях, але в бідності страшній. І я знаю ціну кожному рублю…

Кажуть, дуже великий фільм, довгий. У мене стільки часу немає дивитися. Мені дали просто блоками аналіз. Я теж зробив висновок, що нового тут нічого немає", — сказав Лукашенко.

У фільмі NEXTA, зокрема, перераховані білоруські та зарубіжні бізнесмени — Михайло Гуцерієв, Ігор Макаров, Олексій Олексин, Павло Топузідіс, брати Карич, які отримують ексклюзивні умови ведення бізнесу в обмін на цінні "подарунки" Лукашенку.

Нагадаємо, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко 1 березня присвоїв своєму старшому синові Віктору звання генерал-майора запасу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua