• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Лукашенко розповів, чому прикордонники не пустили в країну голову білоруської католицької церкви

Реклама на dsnews.ua

Де-факто президент Білорусі Олександр Лукашенко пояснив, чому напередодні митрополит Мінсько-Могилевський архієпископ Тадеуш Кондрусевич не зміг в'їхати в країну, повертаючись з Польщі

Про це йдеться в повідомленні "БелТА", передає "ДС".

За його словами, глава католицької церкви несподівано виїхав для консультацій до Варшави, отримавши певні завдання, повертався в Білорусь і «потрапив в цей список нев'їзних, який загальний у Білорусі та Росії».

«Не тільки він один, просто він — більш відома фігура», — уточнив Лукашенко, розповівши, що з'явилася інформація про можливу наявність у Кондрусевича не одного громадянства.

«Ми вивчаємо, я це не стверджую. Хочемо вивчити питання. Якщо там все чисто і по закону, зробимо по закону. Нам не важливо, хто він — головний католик, головний православний або головний мусульманин. Повинен жити за законом. А якщо ти ще й в політику вліз і потягнув за собою віруючих, католиків, які прекрасні люди, тоді подвійна відповідальність», — зазначив глава держави.

Кондрусевич є громадянином Білорусі.

Нагадаємо, раніше білоруські прикордонники не впустили в країну главу католицької церкви в Білорусі, архієпископа Тадеуша Кондрусевича, який повертався додому з Польщі.

    Реклама на dsnews.ua