• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Лукашенко різко відреагував на акцію солідарності від Вільнюса до Києва

Реклама на dsnews.ua

Президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив силовикам не допустити вибудовування ланцюга солідарності від Вільнюса до Києва

Про це він заявив на нараді в Центрі стратегічного управління в Міністерстві оборони Білорусі, передає "ДС" з посиланням на БЕЛТА.

За його словами, він це проходив після розпаду СРСР, коли була спроба створення Балто-Чорноморського регіону — санітарної зони: три балтійські держави, Білорусь, Україна, щоб нібито відокремити Росію від Заходу.

"Мало на проспекті в Мінську небайдужих з квіточками і в ланцюгах ... Уже хочуть виставити від Вільнюса до Києва і зібрати туди більше 300 тисяч чоловік", — сказав він.

Лукашенко заявив, що домовився з президентом Росії Володимиром Путіним про те, що вони будуть діяти у взаємодії.

Крім того, сьогодні на нараді, за даними "Білорусь-1", Лукашенко обговорив з силовиками тактику протидії революційним сценаріям.

Відзначимо, мова йде про ланцюг солідарності від Вільнюса до білоруського кордону, про який повідомив журналіст Андрюс Тапінас. Президент Литви Гітанас Науседа може взяти участь в цій акції.

Захід заплановано на 23 серпня, про плани провести його було оголошено 14 числа.

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Росія при першому запиті надасть допомогу щодо забезпечення безпеки Білорусі.

    Реклама на dsnews.ua