• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Лукашенко сказав Путіну, що в Ryanair самі попросили про посадку

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко запевнив президента РФ Володимира Путіна, що не наказував посадити літак Ryanair в Мінську

Олександр Лукашенко та Володимир Путін
Олександр Лукашенко та Володимир Путін
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні російського "Інтерфакс", передає "ДС".

Путін розповів, що в ході зустрічі Лукашенко повідомив йому, що не приймав рішення про те, щоб робити посадку в Мінську.

Президент РФ також заявив, що він не має права давати оцінку діям Лукашенко.

"Якби я це робив, то наші відносини з моїми колегами зруйнувалися б моментально в цю ж секунду. Мені здається, що на такому рівні повинна існувати певна етика взаємних відносин", — зазначив Путін.

Раніше в Telegram-каналі "Пул Первого", який контролюється Лукашенком, повідомили, що пілоти нібито після повідомлення про замінування звернулися з проханням до Мінська про екстрену посадку.

"Хоча борт був майже над кордоном, звернулися до Мінська, щоб прийняти літак. Про ситуацію одразу доповіли президенту. Лукашенко дав чітку команду - розвертати і приймати літак", — пишуть у ньому.

Також повідомляється, що за дорученням Лукашенка для супроводу літака піднімали винищувач Міг-29.

Як повідомляла "ДС", президент РФ Володимир Путін заявив, що "знати не знає і знати не хоче" затриманого у Мінську Романа Протасевича.

Нагадаємо, з 26 травня Україна припинила авіасполучення з Білоруссю через примусову посадку літака Ryanair в мінському аеропорту 23 травня, після чого був затриманий засновник опозиційного білоруського Telegram-каналу Nexta, головний редактор ресурсу "Білорусь головного мозку" Роман Протасевич. Також українським авіакомпаніям і літакам заборонено виконувати польоти у повітряному просторі Республіки Білорусь.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua