• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Лукашенко стверджує, що Колесникову при переході кордону на ходу з машини виштовхали опозиціонери

Реклама на dsnews.ua

Опозиціонери Іван Кравцов та Антон Родненков, що виїхали в Україну, на кордоні випхали з машини Марію Колесникову, про що раніше інформував Державний прикордонний комітет республіки

Про це де-факто президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів в інтерв'ю російським журналістам, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За словами президента, опозиціонери викинули з автомобіля свою соратницю в момент переходу кордону.

"Кордон посилено охороняється, тому ми виставили пост. Природно, їх зупинили. Вони на своєму автомобілі — по газам. Її чи то викинули з машини — ну, на ходу. На ходу", — сказав Лукашенко.

Як повідомляла "ДС" 7 вересня білоруська опозиція заявила про викрадення в центрі Мінська соратниці Світлани Тихановської, члена Координаційної ради Марії Колесникової. Пізніше ЗМІ з посиланням на джерела повідомили, що її затримали на кордоні з Україною.

Офіційний представник Держприкордонкомітету Білорусі Антон Бичковський пізніше заявив, що Марія Колесникова затримана на білорусько-українському кордоні, а її соратники Антон Родненков і Іван Кравцов перебувають на території України.

Також ЗМІ повідомили, що Марію Колесникову хотіли насильно вивезти на територію України, але її не пропустили в нашу країну, так як вона порвала свій паспорт.

    Реклама на dsnews.ua