• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Лукашенко "закрив" Білорусь: ЗМІ повідомляють про проблеми на кордоні

Реклама на dsnews.ua

Білоруські прикордонники в другій половині четверга, 29 жовтня, перестали пускати громадян через кордон з боку Польщі, Литви та України

Про це повідомляють білоруси, які намагаються потрапити в країну, однак прикордонники їм перешкоджають, передає "ДС" з посиланням на TUT.BY.

Спочатку почала з'являтися інформація про закриття кордону з Польщею і Литвою. Пізніше аналогічні повідомлення стали надходити від білорусів, які намагаються повернутися в країну з України.

На прикордонних форумах пишуть, що в Білорусь зараз впускають тільки вантажні машини і дипломатичний транспорт. Всім іншим кажуть, щоб поверталися назад.

Кордон Білорусі закрита
Кордон Білорусі закрита

Також в чатах обговорюють, що водіїв та пасажирів міжнародних автобусів попереджають, що вони не зможуть повернутися назад, якщо зараз перетнуть кордон на виїзд.

"На жаль, дійсно, кордон зараз закритий. Для багатьох це було несподіванкою, в тому числі для нас. Ніхто не очікував. Не переживайте, це ніякий не військовий стан. Причина в COVID-19. Яка сторона стала ініціатором, не можу сказати", — повідомляє видання Onliner з посиланням на прикордонну групу Гродненської митниці.

Білоруські прикордонники "завертають" людей на кордоні
Білоруські прикордонники "завертають" людей на кордоні

Білорус, який стоїть на кордоні з Україною на переході "Нова Гута", зазначив, що не пропускають в Білорусь і транспорт з українськими номерами, в тому числі і пасажирський автобус.

"При цьому з Білорусі машини випускають без проблем. До присутніх людей вийшов представник прикордонного переходу. Він пояснив, що кордон закритий у зв'язку з карантинними заходами. Якими саме — не пояснив. Пропонує або чекати на кордоні, або повертатися назад в Україну", — сказав він.

На в'їзді в Білорусь скупчилися люди
На в'їзді в Білорусь скупчилися люди

На кордоні з Латвією водіїв легкового транспорту прикордонники попереджають: "Виїхати зможете, повернутися — ні". Два пункти пропуску на білорусько-латвійському кордоні працюють тільки на виїзд, в'їзд закритий.

Офіційної інформації про закриття кордонів поки немає.

    Реклама на dsnews.ua