• USD 39.6
  • EUR 42.1
  • GBP 49.3
Спецпроєкти

Лукашенко заявив, що знову балатуватиметься в президенти, - ЗМІ

Самопроголошений білоруський диктатор братиме участь, як кандидат, у "виборах" президента Білорусі у 2025 році. Ці вибори стануть сьомими для Лукашенка, він перебуває при владі вже 30 років

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко
Реклама на dsnews.ua

Про заяву Олександра Лукашенка пишуть численні білоруські ЗМІ.

"Піду, піду, піду. Передайте їм (прим. опозиції), що піду! Чим складніша буде обстановка, чим активніше вони розбурхуватимуть наше суспільство", — відповів Лукашенко на питання журналістів після голосування на "виборах" депутатів Палати представників та місцевих рад депутатів, яке відбувається цієї неділі.

На думку Олександра Лукашенка, білоруси починають розуміти, що бути главою держави — це дуже важка робота, на яку не кожен зважиться. 

Глава держави приїхав на дільницю №478 в Університеті фізкультури разом із сином Миколою, щоб взяти участь у єдиному дні голосування. Він зазначив, що свій вибір зробив, ґрунтуючись на професіоналізмі та надійності, оскільки "час непростий попереду, тому, крім професіоналізму, має бути ще відданість білоруському народу".

"Ніде у світі відкритих, чесних, принципових виборів, як у Білорусі, немає. У нас це свято. Так було завжди. Ми проводимо щиру, чесну політику і такі вибори", — сказав Лукашенко. 

Ці вибори стануть сьомими для "бацьки", він перебуває при владі вже 30 років.

Сьогодні, 25 лютого, у Білорусі обирають 110 депутатів Палати представників Національних зборів восьмого скликання та депутати місцевих Рад депутатів двадцять дев'ятого скликання.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua