• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Макрон наполягає на позначенні "червоних ліній" у відносинах Заходу та РФ

Президент Франції Еммануель Макрон вважає, що міжнародне співтовариство має визначити чіткі "червоні лінії" у відносинах з Російською Федерацією

Еммануель Макрон
Еммануель Макрон
Реклама на dsnews.ua

Про це Макрон заявив в інтервʼю телеканалу CBS, передає "ДС".

За словами Макрона, Захід повинен вводити санкції у разі "неприйнятної поведінки" президента РФ Володимира Путіна.

При цьому президент Франції зазначив, що одних тільки санкцій недостатньо і підтримав бажання президента США Джо Байдена почати діалог із Росією.

"Я вважаю, що санкцій недостатньо самих по собі, але санкції є частиною пакету. Я віддаю перевагу конструктивному діалогу, але для конструктивного та ефективного діалогу вам потрібен авторитет. Я думаю, що ми повинні визначити чіткі червоні лінії з Росією.

Я думаю, що те, що сталося кілька років тому, коли на Україну було скоєно напад – це не провал дипломатії, це провал нашого колективного авторитету по відношенню до Росії", — заявив Макрон.

Французький лідер відзначив нездатність міжнародного співтовариства забезпечити дотримання "червоних ліній" щодо застосування хімічної зброї сирійським диктатором Башаром Асадом у 2013 році. Ця бездіяльність, на думку Макрона, додала сміливості Путіну.

Як повідомляла "ДС", президент Франції Еммануель Макрон планує провести найближчим часом переговори з російським колегою Володимиром Путіним, під час яких торкнеться питання російської агресії в Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua