• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Макрон пояснив, чому підтримав ініціативу Меркель щодо Путіна

Президент Франції Еммануель Макрон пояснив, що підтримав ініціативу канцлера Німеччини Ангели Меркель запросити російського лідера Володимира Путіна на саміт глав держав ЄС через необхідність відстоювання європейських інтересів

Еммануель Макрон і Ангела Меркель
Еммануель Макрон і Ангела Меркель
Реклама на dsnews.ua

Про це Еммануель Макрон заявив перед початком саміту Євросоюзу, передає "ДС".

"Ми визнаємо існування діалогу з Москвою, який необхідний для стабільності на європейському континенті. Ми повинні реагувати на дії Росії відповідно до закону і розбирати кожен конкретний випадок", — сказав Макрон.

При цьому він нагадав про зустріч президента США Джо Байдена з Путіним у Женеві. Макрон також зазначив, що Франція вже два роки підтримує ідею зустрічі лідерів Євросоюзу та Росії.

"Сподіваюся, що в умовах абсолютної європейської координації у нас вийде провести цей амбітний діалог", — резюмував французький лідер.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила про необхідність діалогу з президентом Росії Володимиром Путіним. Крім того, вона планує виробити єдині механізми відповіді на політику Москви. Її підтримав президент Франції Еммануель Макрон.

У Кремлі позитивно оцінили ініціативу Меркель.

Канцлер Австрії Себастьян Курц підтримав німецько-французьку пропозицію про відновлення зустрічей на вищому рівні між Євросоюзом і Росією.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua