• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Макрон підтримав Меркель щодо ідеї добудови "Північного потоку-2"

Президент Франції Емманюель Макрон підтримав позицію канцлери НІмеччини Ангели Меркель, що будівництво російського газопроводу "Північний потік-2" необхідно завершити. Спільної позиції два лідери досягли перед переговорами з президентом США Джо Байденом

Реклама на dsnews.ua

Про це заявили Емманюель Макрон та Ангела Меркель під час спільної відеоконференції, передає "ДС" з посиланням на Bloomberg

Сторони домовились, що мають усунути розбіжності щодо будівництва газопроводу напередодні переговорів із президентом США Джо Байденом. Меркель і надалі продовжує дотримуватись позиції щодо завершення будівництва "Північного потоку-2". За її словами, Франція та Німеччина єдиними силами виступили проти американських санкцій щодо газопроводу і наразі вони хочуть підняти це питання у перемовинах із США.  

Сполучені Штати виступають проти запуску труби та вже запровадили ряд санкцій, які до цього причетні. 

"Ми хочемо продовжувати спільну роботу над більш суверенною європейською енергетичною стратегією", – сказав французький лідер. Водночас, про те що російська труба навпаки збільшує залежність Німеччини від російської енергетики, очільники держав не згадали. 

Нагадаємо, вчора Ангела Меркель заявила, що, попри будівництво "Північного потоку-2", вона підтримує транзит російського газу через Україну, а саме будівництво газопроводу через Балтійське море вважає суто економічним проєктом, "але з політичними ускладненнями".

    Реклама на dsnews.ua