• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Макрон заявив Путіну, що хоче більш довірливих відносин між ЄС і Росією

Президент Франції Еммануель Макрон у розмові з російським колегою Владіміром Путіним заявив, що хотів би більш довірливих відносин між Європейським Союзом і Росією

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить комюніке Єлисейського палацу за результатами розмови Макрона і Путіна, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

Як зазначається, Макрон і Путін говорили про необхідність розширення структурованого діалогу щодо стратегічної стабільності європейського континенту.

"Президент Республіки нагадав про прагнення Франції встановити більш довірливі відносини між Європейським союзом та Росією" — йдеться у комюніке.

Що стосується України, то Макрон нагадав Путіну нагадав про актуальність нормандського формату, в якому Франція та Німеччина виступають посередниками, щоб дозволити Україні та Росії припинити конфлікт та знайти стійкі рішення.

У свою чергу в Кремлі відзначили, що розмова з Путіним відбулася за ініціативи французької сторони.

"Вирішенню таких гострих сучасних проблем, як кібербезпека, боротьба з міжнародним тероризмом, охорона здоровʼя, клімат, вирішення регіональних конфліктів, сприяла б побудова конструктивних і передбачуваних відносин Росії і ЄС, повернення до нормального і шанобливого діалогу. Як підкреслив Владімір Путін, Росія до цього готова, якщо буде проявлена реальна зустрічна зацікавленість з боку Євросоюзу" — заявили в Кремлі.

Нагадаємо, у цій же телефонній розмові Володимир Путін поскаржився Еммануелю Макрону на Україну, яка "деструктивно діє" в питанні врегулювання конфлікту на Донбасі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua