• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Марадона прибув на церемонію прощання з Фіделем Кастро

Реклама на dsnews.ua
Легендарний аргентинський футболіст Дієго Армандо Марадона прилетів на Кубу, щоб особисто попрощатися з лідером кубинської революції Фіделем Кастро, якого він назвав "другим батьком"

Як очікується, Марадона виступить з прощальною промовою в Сантьяго-де-Куба, повідомляє "ДС" з посиланням на Latino Foxnews.

"Я приїхав, щоб бути поруч з моїм другим батьком, з легендою, яка йде від нас, але залишає нам дуже яскраве спадщина, яку ми не можемо зрадити. Той, хто думає, що Куба ослабне через смерть самого великого свого громадянина, помиляється, тому що Куба повинна стати більш сильною", - заявив колишній капітан збірної Аргентини.

В ефірі державного кубинського телебачення Марадона заявив, що Кастро був йому як батько. Він додав, що "серед усіх гравців світової політики Кастро був капітаном команди".

Сьогодні в кубинському місті Сантьяго-де-Куба на площі Антоніо Масео проходять траурні заходи по лідеру Фіделю Кастро. В місто в'їхав траурний кортеж з урною з прахом покійного коменданте, прибулому з Гавани через провінції Гранма.

Таким чином, кортеж проїхав за зворотним маршрутом "Каравану свободи" - переможного шляху загонів кубинських революціонерів, які 2 січня 1959 року вирушили з Сантьяго-де-Куба в Гавану.

У містах і селищах, які проїжджає кортеж, сотні тисяч кубинців вийшли на вулиці, щоб попрощатися з Кастро.

Церемонія поховання Кастро відбудеться 4 грудня в 7:00 за місцевим часом (14:00 за Києвом) на кладовищі святої Ифихении.

Як відомо, Фідель Кастро помер 25 листопада у віці 90 років. На Кубі з 26 листопада оголошено дев'ятиденний національний траур. Беззмінний глава Куби керував країною з 1959 по 2008 рік. Після нього на чолі Куби став його рідний брат - 84-річний Рауль Кастро.

    Реклама на dsnews.ua