• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Маразм дістався до Стокгольма: У Швеції через COVID-19 заборонять нічний продаж алкоголю

Реклама на dsnews.ua

Уряд Швеції через поширення коронавірусу планує запровадити заборону на продаж алкоголю після 22:00

Про це повідомив прем'єр-міністр Швеції Стефан Левен, передає "ДС" із посиланням на The Local.

Так, у Швеції буде заборонено продаж алкоголю після 22:00 в магазинах, барах, ресторанах і нічних клубах. При цьому заклади, які мають ліцензії на продаж алкоголю, повинні закриватися на пізніше 22:30.

За словами прем'єра, занадто багато людей розслабилися і перестали виконувати рекомендації щодо стримування коронавірусу.

"Також, здається, що ми рухаємося до більш темних часів, коли справа стосується поширення інфекції. Кожне прийняте нами рішення має значення", — сказав Левен.

В уряді Швеції відзначили, що готові вжити подальших заходів, якщо в цьому буде необхідність. У тому числі розглядається обмеження на кількість людей, які можуть зустрітися.

"Я розумію, що люди втомилися, я розумію, що люди скучили за своїм повсякденним життям. Я розумію, що може бути складно дотримуватися рекомендацій, але зараз ситуація нестійка. Пандемія вимагає від усіх нас більше жертв, а не менше", — сказала міністр охорони здоров'я Олена Халленгрен.

Вона зазначила, що паби і бари мають підвищений рівень ризику не тільки через те, що вони є місцем збору людей, а й тому, що люди можуть послабити пильність, перебуваючи під впливом алкоголю.

Обмеження планують запровадити з 20 листопада. Вони триватимуть до кінця лютого 2021 року.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні в середу, 11 листопада, ухвалив рішення про запровадження жорсткого карантину вихідного дня в Україні з 14 листопада — з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

    Реклама на dsnews.ua