• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Маски навіть на вулиці: Литва ввела карантин на три тижні

Реклама на dsnews.ua

Уряд Литви через зростання кількості заражень коронавірусною інфекцією прийняв рішення про введення загального карантину в країні на три тижні — з 7 до півночі 29 листопада

Про це рішення литовської влади повідомляє Delfi, передає "ДС".

Так, в громадських місцях можна буде збиратися групами не більше 5 осіб (на похоронах — не більше 10 осіб). При цьому необхідно дотримуватися дистанції в 2 метри.

Особи старше 6 років в громадських місцях повинні бути в масках.

У міському та міжміському транспорті буде дозволено займати тільки сидячі місця на відстані не менше 1 метра один від одного.

При цьому буде заборонена робота ресторанів, кафе, барів, нічних клубів та інших розважальних закладів, в також казино та ігрових залів. Їжу можна буде купувати тільки на винос.

Магазини, торгові центри, ринки та інші місця торгівлі зможуть продовжити роботу, якщо будуть забезпечувати не менше 10 квадратних метрів площі на одного покупця.

Буде заборонено роботу центрів оздоровчих послуг та відпочинку, а також відвідування установ культури, розваг і спорту. Будуть дозволені тільки тренування спортсменів високої кваліфікації, а також індивідуальні тренування.

При цьому продовжать працювати дитячі садки. Молодші класи зможуть займатися очно, а навчання в інших класах шкіл буде організовано віддалено або за змішаним принципом. Вищі навчальні заклади будуть працювати віддалено.

Нагадаємо, загальний карантин через пандемію COVID-19 в Литві вже вводився — c 16 березня до 16 червня.

    Реклама на dsnews.ua