• USD 39.2

Мат з Норвегії: Карлсен обіграв Карякіна і відстояв титул чемпіона світу з шахів

Чемпіону світу з шахів Магнусу Карлсену з Норвегії вдалося відстояти свій титул у матчі проти російського гросмейстера Сергія Карякіна

У четвертій партії тай-брейку, перемогу в якому з рахунком 3:1 здобув Карлсен, Карякін на 50 ходу визнав поразку, передає "ДС" з посиланням на ВВС.

Поєдинок між Карлсеном і Карякіним тривав в Нью-Йорку майже три тижні, він був організований у приміщенні колишнього рибного ринку на Манхеттені.

Через звуконепроницаемое скло за ходом гри в реальному часі спостерігали сотні глядачів. Вхідні квитки коштували від 100 до 500 доларів.

Перші 12 партій із класичним контролем закінчилися внічию 6:6.

Для визначення переможця шахістам довелося зіграти додатково чотири партії у швидкі шахи з контролем за 25 хвилин.

Якби переможця не вдалося визначити і на тай-брейку, долю чемпіонського титулу визначила серія з двох бліц-партій з контролем за 5 хвилин плюс 3 секунди на хід кожному гравцеві.
Як писала лондонська Times, за ходом матчу особисто стежив російський президент Володимир Путін, а його прес-секретаря Дмитра Пєскова нібито бачили в Нью-Йорку в натовпі.