• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Майора поліції РФ звільнили за підтримку Навального (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Майора поліції з російського Курська Руслана Агібалова звільнили з системи МВС після того, як він записав відео в підтримку опозиціонера Олексія Навального

Про це повідомляє РБК з посиланням на регіональне управління МВС, передає "ДС".

"Я, майор курської поліції Агібалов Руслан Євгенович, хочу звернутися зі словами підтримки на адресу Навального Олексія Анатолійовича та його сім'ї", — заявив поліцейський і, серед іншого, попросив не вважати свій виступ закликом до участі в мітингу.

За словами Руслана Агібалова, найбільше він побоюється за те, в якій країні виростуть його діти, які за незгоду з діючою владою і висловлювання свого невдоволення, за його словами, можуть бути позбавлені волі або життя.

"Також я боюся, що, коли мої діти виростуть, вони поставлять мені питання: "Тато, а що ти зробив для того, щоб ми жили у вільній, процвітаючій країні?" І мені нічого буде їм відповісти", — сказав він.

Майор Руслан Агібалов попросив керівництво поліції поставитися до його вчинку "з розумінням".

Як заявили в МВС по Курській області Росії, Агібалов "звільнений за негативними підставами за вчинок, який порочить працівника органів внутрішніх справ", пишуть "Відкриті медіа".

    Реклама на dsnews.ua