• USD 39.7
  • EUR 43.1
  • GBP 50.4
Спецпроєкти

Медведєв у відповідь на рішення США про допомогу Україні побажав, аби там почалась громадянська війна

На позитивне голосування Палати представників США про пакет допомоги Україні колишній президент РФ відреагував з образами

Російський експрезидент Дмитрій Медведєв
Російський експрезидент Дмитрій Медведєв
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє портал "ДС" з посиланням на російські ЗМІ.

Російський експрезидент Дмитрій Медведєв назвав допомогу Україні від США "русофобським" рішенням та з образами прокоментував голосування у Палаті представників.

"У тому, що американські законодавці схвалять "допомогу" банді неонацистів, ніхто не сумнівався. Це було голосування радісних штатівських виродків", — сказав Медведєв.

Окрім того, заступник голови Ради Безпеки РФ заявив, що бажає Сполученим Штатам війни з застосуванням танків, літаків, артилерії та іншого озброєння.

"З урахуванням русофобського рішення не можу з усією щирістю не побажати США якнайшвидше самим поринути в нову громадянську війну, яка призведе нарешті до безславного розпаду мерзенної імперії зла ХХІ століття – Сполучених Штатів Америки", — додав Медведєв.

Нагадаємо, що 20 квітня Палати представників проголосувала 311 голосами за пакет допомоги Україні на 61 млрд доларів. З них 49,9 млрд доларів підуть на оборонні видатки, 7,8 — на бюджетну допомогу, 1,57 — на економічну підтримку, а решта на розмінування та захист кордонів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua