• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Менше лише у Ватикані та Албанії: Україна третя з кінця в Європі за кількістю тестувань на душу населення

Реклама на dsnews.ua

Україна перебуває на третьому з кінця місці в Європі за кількістю проведених тестувань на коронавірус на душу населення. За загальною кількістю тестів Україна – 12-та

Про це свідчать дані Worldometers, передає "ДС".

Відзначимо, що найкращі показники у карликових країн, таких як Фарерські острови, Ґібралтар, Люксембург та Андорра, де кількість проведених тестів в кілька разів перевищує населення країни. Крім них кількість проведених тестів в кілька разів більша за населення країни у Данії, Ісландії, Монако та Мальті. Близька до цієї позначки і Велика Британія (див. передостання колонка).

Найбільше тестів загалом проведено в Росії, Великій Британії, Франції та Німеччині – країнах, де найбільше зафіксовано загалом випакдів захворювання. Україна за цим показником на 12-му місці.

Серед топ-10 європейських антилідерів за поширенням коронавірусу і серед країн Європи, населення яких перевищує 40 млн людей, Україна єдина не входить до десятки лідерів за проведеними тестами.

Нагадаємо, кількість проведених за суботу тестувань на коронавірус в Україні, порівняно з пʼятницею, зменшилась майже вдвічі.

    Реклама на dsnews.ua