• USD 26.6
  • EUR 31
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Меркель у прощальній промові в Бундестазі попередила про небезпеку "лівої" коаліції

Канцлер Німеччини Ангела Меркель виступила з останньою промовою в Бундестазі країни

Ангела Меркель
Ангела Меркель / EPA/UPG
Реклама на dsnews.ua

Так в своїй промові вона наголосила на тому, що неважливо, хто буде правити Німеччиною, передає "ДС" з посиланням на Spiegel.

Однак застерегла від того, що Соціал-демократична партія з "зеленими" можуть сформувати ліву коаліцію за підсумками виборів. Вона також підкреслила, що її ХДС завжди виступатиме за стабільність.

"Мова також йде про тверді рішення в області економічної і податкової політики, які визначать майбутнє цієї країни, кількість робочих місць. Армін Лашет (лідер ХДС — "ДС") — та людина, яка веде країну в майбутнє з помірністю", — додала вона .

Крім того, Меркель звернулася до населення з закликом вакцинуватися від COVID. А також зупинилася на тому, що катастрофічні повені в Західній Німеччині нагадали про необхідність боротьби зі зміною клімату.

За її словами, світ знаходиться в стані "хвилювань і потрясінь", при цьому Меркель підкреслила позитивний баланс під час свого правління.

Нагадаємо, в серпні Ангела Меркель висловила впевненість, що новим канцлером стане глава Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Армін Лашет.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua