• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Мешканці російського села, до яких зійшов Клінтон, просять Меркель допомогти з ремонтом дороги (ВІДЕО)

Мешканці села Верхній Кабуш (Омська область, Росія) попросили допомоги у канцлера Німеччини Ангели Меркель у асфальтуванні дороги. За їх словами, звернення до чиновників в Росії виявилися безуспішним

Жителі села Верхній Кабуш
Жителі села Верхній Кабуш / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у відеосюжеті "Сибір. Реалії", передає "ДС".

У зверненні жителі села розповіли, що Верхній Кабуш заснували "російські німці" на рубежі 19 і 20 століть. Водночас головна дорога села, на вулиці імені Дмитра Карбишева, ніколи не була асфальтована.

"З цим проханням ми зверталися в різні чиновницькі контори і в уряд Росії, але, на жаль, наш уряд нас не почув. Тому ми звертаємося до вас (Ангели Меркель — "ДС") за допомогою. Тут дуже багато людей, у яких коріння німецькі ", — повідомили жителі населеного пункту.

Вони не тільки записали відеозвернення, але і продублювали його в текстовій формі і відправили в Офіс федерального канцлера Німеччини на імʼя Меркель.

"Я обʼїздив всю Омську область — і за 200, і за 300 кілометрів все асфальтовано. А ми — в шести кілометрах від міста, і немає дороги. Уявіть: на роздоріжжі дітей на собі тягати доводиться. Від розпачу і безвиході звертаємося до Ангели Меркель", — заявив один з прохачів.

За словами однієї з мешканок села, люди похилого віку насилу ходять по дорозі, а навесні і восени навіть не можуть дійти до магазину через бруд. Депутат Троїцького сільського поселення Ірина Дроздова також повідомила, що селяни самотужки намагалися зміцнити ґрунтовку.

"Тепер в суху погоду їдеш по ній, як по пральній дошці. Здається, що ось-ось отримаєш легкий струс мозку. А в бездоріжжя все одно машини застряють", — розповіла вона.

Жителі села в 2019 році склали кошторис, згідно з яким дорожні роботи на ділянці в 1200 метрів обійдуться 42 мільйони 994 тисячі рублів. За її словами, причиною звернення до німецького уряду стала зовсім не відсутність патріотизму.

"Наша батьківщина — найкраща в світі, а наш уряд — найнікудишніший", — вважає Дроздова.

Як повідомляє Tekegram-канал "Mash Siberia", нагадаємо, що жителі Верхнього Кабуша вже зверталися з проханням про допомогу до зарубіжних посадовців. Раніше депутат Дроздова зверталася до колишнього президента США Білла Клінтона з проханням допомогти з транспортом. Повідомляється, що Клінтоі нібито він допоміг. Тепер автобус їздить двічі на день.

Telegram-канал, крім того, написав, що "саміт G7 переноситься в Верхній Карбуш".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua