• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Ми просто зміцнюємо нашу національну оборону": у КНДР заявили, що не загрожують сусіднім країнам

Пхеньян не загрожує безпеці США, Південної Кореї та інших країн

У КНДР назвали політику Вашингтона "ворожою"
У КНДР назвали політику Вашингтона "ворожою"
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив постпред Північної Кореї при Організації Об'єднаних Націй Кім Сон під час виступу на сесії Генасамблеї ООН, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Він назвав політику Вашингтона "ворожою" і закликав відмовитися від неї.

"КНДР не має наміру застосовувати сили ядерного стримування проти кого-небудь, погрожувати або порушувати безпеку США, Південної Кореї або інших сусідніх країн", — сказав Кім Сон.

"Ми просто зміцнюємо нашу національну оборону, щоб захистити себе і надійно захистити безпеку і мир у країні", — додав він.

За словами дипломата, ніхто не може заперечувати "законне право КНДР на самооборону розробляти, випробовувати, виробляти і володіти системами зброї, еквівалентними тим, якими вони володіють або розробляють".

Він наголосив, що саме стримування Північної Кореї є причиною запобігання війни на Корейському півострові, а не "милосердя США".

За словами Кім Сона, якщо США змінить курс, Північна Корея "охоче відповість у будь-який час". Водночас він висловив переконання, що на даному етапі у Сполучених Штатів "немає жодних перспектив дійсно відмовитися від своєї ворожої політики".

Напередодні виступу Кім Сона в ООН південнокорейські військові повідомили, що в Пхеньяні провели пуск мінімум однієї ракети в бік Японського моря. Як заявили в Об'єднаному комітеті начальників штабів Південної Кореї, КНДР випустила щонайменше один невпізнаний снаряд.

Як писала "ДС", Південна Корея і США 27 вересня розпочали дводенні переговори у сфері оборони.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua