• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

МЗС Грузії рішуче засудило окупацію Криму Росією

Міністерство закордонних справ Грузії рішуче засуджує тимчасову окупацію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Російською Федерацією, а також спробу насильницької зміни міжнародно визнаних кордонів України, йдеться в заяві МЗС країни в звʼязку з сьомою річницею анексії Криму

МЗС Грузії
МЗС Грузії
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві на сайті МЗС Грузії у вівторок, 16 березня, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Міністерство закордонних справ Грузії рішуче засуджує окупацію та анексію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Російською Федерацією, а також спробу насильницької зміни міжнародно визнаних кордонів України — досвід, який наша країна вже пережила. Така практика окупації та анексії є серйозною загрозою міжнародній безпеці, миру і стабільності", — йдеться в заяві.

Як зазначили в міністерстві, тверда і консолідована позиція міжнародного співтовариства має першорядне значення для протидії тривалій агресії проти суверенних держав і для забезпечення миру та стабільності за допомогою ефективного використання міжнародних механізмів на місцях.

"Російська Федерація продовжує агресивні й протиправні дії в східних регіонах України. Кримський півострів і місто Севастополь залишаються окупованими. Є повідомлення про грубі порушення прав і свобод людини, а також норм міжнародного гуманітарного права. Російська Федерація нарощує свої сили на тимчасово окупованих територіях України", — зазначили у відомстві.

Міністерство закордонних справ Грузії підтвердило свою тверду й непохитну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна вперше за сім років анексії Криму підготувала Стратегію деокупації і реінтеграції півострова.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Стратегія деокупації і реінтеграції окупованого Криму буде складатися з двох блоків. Перший — це внутрішня політика, другий — зовнішня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua