• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

МЗС і Міноборони Франції рекомендують не акредитувати кремлівських пропагандистів

Реклама на dsnews.ua
Центр аналізу, прогнозування та стратегії МЗС Франції та Інститут стратегічних досліджень Міноборони рекомендують не акредитувати російські ЗМІ, виконують пропагандистську функцію, і не запрошувати їх на прес-конференції

Про це йдеться в доповіді, опублікованому на сайті МЗС Франції, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Не варто маргіналізувати зарубіжні пропагандистські органи. Для початку потрібно називати їх правдивими іменами. Французький президент (Еммануель Макрон - ред.) зробив це у Версалі перед Володимиром Путіним... Ми повинні зробити висновки, тобто не акредитувати їх і не запрошувати їх на прес-конференції", - йдеться в документі.

У документі наголошується, що необхідно вести мову про "кремлівських" маніпулятивні тактики, не змішувати поняття "влада" і "народ". Як зазначається, Росія - не єдина країна, яка використовує тактики маніпулювання інформацією, проте "єдина держава, яка робить це так давно і так уміло, що пропаганда стала її офіційною доктриною".

Цей доповідь прокоментував у своєму Twitter посол України у Франції Олег Шамшур.

"Доповідь МЗС Франції підтверджує маніпуляції інформацією Росією на глобальному рівні. Одна з рекомендацій доповіді - не акредитувати і не запрошувати на прес-конференції журналістів-рупорів Кремля у Франції - RT і Sputnik", - написав він.

Як відомо, у травні минулого року на спільній прес-конференції з президентом Росії Володимиром Путіним у Версальському палаці президент Франції Еммануель Макрон заявив, що російське державне телебачення RT і інформагентство Sputnik діяли не як журналісти, а поширювали неправдиву інформацію, вели себе як органи впливу і брехливої пропаганди.

    Реклама на dsnews.ua