• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

МЗС обіцяє повернути додому затриманих в грецькому аеропорту українців 7 липня

Реклама на dsnews.ua
Дипломати працюють над тим, щоб покращити умови перебування для українських громадян, які залишаються в поліцейській дільниці аеропорту Афін

Про це в коментарі УНІАН повідомив директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев, передає "ДС".

"Станом на ранок 6 липня громадяни України, яким було відмовлено у в'їзді 4 липня, знаходяться на території поліцейського відділення аеропорту Афін і чекають на повернення в Україну", - розповів Погорільців.

За інформацією Посольства України в Греції, виліт українських громадян запланований на вівторок, 7 липня.

"Консульські посадові особи працюють з компетентними органами Греції з метою поліпшення умов перебування українських громадян, в першу чергу для бабусі з двома онуками (щоб, по можливості, надати їм дозвіл на проживання в готелі) і знаходяться на постійному зв'язку з нашими співвітчизниками", - додав Сергій Погорельцев.

Як повідомляла "ДС", 4 липня 17 українських громадян не пропустили до Греції у зв'язку з карантинними обмеженнями. На наступний день до них пустили консула, який передав речі першої необхідності - воду та засоби гігієни.

    Реклама на dsnews.ua