• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Мігранти з Білорусі: Латвія продовжила режим надзвичайного стану на кордоні

Сьогодні уряд Латвії прийняв рішення продовжити надзвичайний стан на кордоні з Білоруссю через складну ситуацію з мігрантами — режим діятиме щонайменше до 10 лютого 2022 року

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні агентства Delfi, передає "ДС".

Зокрема, міністр внутрішніх справ Латвії Марія Голубєва повідомила Кабінету міністрів, що заходи, вже прийняті для захисту кордону, продовжать діяти і в період надзвичайної ситуації.

Офіційні особи раніше відзначали, що спроби режиму Олександра Лукашенка, що знаходиться при владі в Білорусі, примусити громадян третіх країн в'їхати в Латвію, Литву і Польщу можуть розглядатися як форма гібридної війни або загрози.

Латвійські прикордонники в понеділок, 18 жовтня, припинили спробу 15 осіб незаконно перетнути латвійсько-білоруський кордон. З 10 серпня в цілому 1785 осіб були зупинені при незаконному перетині державного кордону.

З моменту введення надзвичайного стану 50 осіб не були допущені до перетину державного кордону з гуманітарних міркувань, а всього цього року було затримано 402 громадянина третіх країн, які незаконно перетнули державний кордон.

Як повідомляла "ДС", у центрі Варшави у неділю 17 жовтня пройшла акція солідарності з нелегальними мігрантами, що намагаються потрапити до Польщі через Білорусь.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua