• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Міністерка праці Австрії подала у відставку через звинувачення у плагіаті

Реклама на dsnews.ua

Очільниця Міністерства праці, сімʼї та молоді Австрії Крістіна Ашбахер подала у відставку через звинувачення в плагіаті під час написання дисертації. Звинувачення вона, утім, відкинула

Про це йдеться в повідомленні Австрійської пресової агенції АРА, передає "ДС".

Плагіат у дисертації міністра помітив незалежний експерт, який стверджує, що пʼята частина роботи Ашбахер скопійована без зазначення посилань. Вона писала дисертацію в травні 2020 року в Технічному університеті Братислави. Крім того, експерт помітив в дипломній роботі Ашбахер за 2006 рік багато плагіату, некоректних цитат і недостатніх знань німецької мови.

Крістіна Ашбахер відкинула звинувачення.

"Моя сімʼя і я бачимо, що ЗМІ і політичні опоненти не дають мені провести справедливий процес перевірки і поспішно мене засуджують немислимим чином… З цієї причини я йду у відставку з моєї посади", — йдеться в заяві міністра.

Нагадаємо, в Україні звинувачують в плагіаті в його наукових роботах чинного міністра освіти Сергія Шкарлета. У його дисертації й наукових публікаціях виявили великі обсяги плагіату. Верховна Рада призначила його міністром мінімальною більшістю з ймовірними порушеннями регламенту, попри незгоду профільного комітету та протести студентів.

Додамо, елементи плагіату помітили також у новорічному привітанні президента Володимира Зеленського.

    Реклама на dsnews.ua