• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Мінська прокуратура "відкрила полювання" на батьків, які водили дітей на протести

Реклама на dsnews.ua

У Мінську силовики почали встановлювати батьків, які брали участь в акціях протестів з малолітніми дітьми

Про це йдеться в повідомленні пресслужби прокуратури Мінська, передає "ДС".

Згідно з повідомленням, таке рішення було прийнято після спільного засідання прокурорських працівників з комісією у справах неповнолітніх при розгляді матеріалів щодо підлітків та їхніх батьків, які взяли участь у несанкціонованих мітингах.

"Розпочато роботу по встановленню тих батьків, які взяли участь в акціях з малолітніми дітьми. У розвиток ситуації столична прокуратура направила в ГУВС Мінміськвиконкому відповідний лист. Компетентні органи згодом будуть проінформовані про ці факти для розгляду питання про можливе сімейне неблагополуччя", — йдеться в повідомленні .

Як наголошується, вже зроблено 140 офіційних попереджень "з метою запобігання можливих порушеннь законодавства про масові заходи і невиконання батьками обовʼязків по вихованню своїх дітей".

Нагадаємо, в Мінську та інших містах Білорусі понад місяць тривають протести і страйки, які почалися після оголошення результатів виборів. У перші дні силовики жорстко затримували учасників протестів, серед них були і неповнолітні. Деякі були побиті.

Як повідомляла "ДС",  за час масових протестів у Білорусі проти фальсифікації результатів виборів президента, які почалися 9 серпня і тривають досі, було заведено 43 кримінальних справи за образи і погрози на адресу співробітників правоохоронних органів.

    Реклама на dsnews.ua