• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Світові біржі знижуються на фоні новин із США

Реклама на dsnews.ua

Світові фондові біржі відкрилися падінням основних індексів на тлі новин із США, де йде підрахунок голосів на виборах президента

Падіння спровокувало, зокрема, заява чинного глави Білого дому Дональда Трампа про плани оскаржити результати, передає "ДС".

Нафтові ринки також відреагували падінням після заяви Трампа про перемогу на виборах, зазначає РБК.

Франкфуртська фондова біржа

Основний індекс DAX, який включає 30 найбільших акціонерних компаній Німеччини, на початку торгів впав на 1,66 — до 11888,5 пункту. Як зазначає телеканал n-tv, негативна динаміка обумовлена заявою Трампа про намір оскаржити результати виборів в суді.

Паризька біржа

Індекс CAC-40, який відображає середнє значення котирувань найбільших компаній, знизився на 1,39% — до 4 738,96 пункту, хоча днем раніше виріс на очікуваннях легкої перемоги демократа Джо Байдена.

Акції банків Societe Generale і BNP Paribas просіли на більш ніж 3%, автовиробник Renault втратив понад 4%, PSA — понад 2,5%.

Лондонська біржа

На відкритті торгів знизився індекс FTSE 100, при розрахунку якого беруть акції 100 компаній з найбільшою капіталізацією. Однак згодом він скоректувався і перейшов до невеликого зростання.

Міланська біржа

Торги на Міланській біржі почалися падінням основного індексу FTSE MIB на 1,65% — до 18 673 пунктів. При цьому днем раніше біржа завершила торги значним підйомом, а зростання котирувань продемонстрували акції військово-промислового концерну Leonardo і компанії Pirelli.

Гонконзька біржа

Торги тут сьогодні завершилися падінням котирувань, а індекс Hang Seng знизився на 53 пункти (0,21%) — до 24 886 пунктів. Експерти вважають, що учасники ринку зайняли вичікувальний підхід, спостерігаючи за результатом виборів в США.

Шанхайська біржа

На біржі в Шанхаї не було сильних коливань на тлі підрахунку голосів на виборах в США, а торги завершилися зростанням. Зокрема, індекс "Шанхай композит" піднявся на 0,19% — до 3277,44 пункту. У зеленій зоні також виявився і зведений індекс SSE 50, який включає акції 50 найбільших компаній.

Останні виборчі дільниці в США закрилися тільки вранці за київським часом, тому підрахунок голосів ще триває і може затягнутися. На цих виборах понад 100 млн осіб проголосували достроково — поштою або на виборчих дільницях. Через велику кількість виборців, які проголосували поштою, результати виборів можуть залишатися невідомими протягом декількох днів або навіть тижнів.

    Реклама на dsnews.ua