• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Мішель озвучив амбітні плани ЄС і США щодо вакцинації проти коронавірусу

Європейський Союз і США мають намір перетворити COVID-19 на факт історії та створити умови для вакцинації проти коронавірусу двох третин світового населення до кінця 2022 року

Шарль Мішель
Шарль Мішель
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Європейської ради Шарль Мішель під час пресконференції за підсумками саміту ЄС-США, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Ми були єдиними у намірі відправити COVID-19 у історичні книги, але для цього існує лише один шлях — міжнародна співпраця та забезпечення доступу до вакцин усього населення планети. Ми можемо зробити це чотирма шляхами. Перший — це експорт, другий — за допомогою COVAX, третій — шляхом дотацій вакцин, а четвертий — через розвиток їх виробничих спроможностей. Наша мета є чіткою: ми хочемо вакцинувати принаймні дві третини світового населення до кінця 2022 року", — наголосив Мішель.

Він зазначив, що досвід боротьби з COVID-19 має враховуватися для підготовки до майбутніх криз у сфері здоров’я. Отже, за словами президента Євроради, глобальне відновлення після пандемії означає відновлення для всіх, а не лише для кількох найбільш розвинутих країн. Тож ЄС і США мають спільний інтерес у тому, щоб допомогти менш розвинутим країнам не лише подолати пандемію, але й здійснити економічне відродження після цієї кризи.

Як писала "ДС", Шарль Мішель закликав лідерів країн "Великої сімки" довести видатки на збереження клімату до 100 млрд доларів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua