• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Міжнародна федерація профспілок виступила проти проведення зимової Олімпіади в Пекіні

Міжнародна конфедерація профспілок виступила проти проведення у Китаї зимових Олімпійських ігор 2022 року

Зимові Олімпійські ігри проведуть у Китаї
Зимові Олімпійські ігри проведуть у Китаї / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

У доповіді "Китай: золота медаль за репресії" організація звернула увагу на численні порушення прав людини в КНР, передає "ДС" з посиланням на Associated Press.

Копію документа надіслали президенту Міжнародного олімпійського комітету Томасу Баху. Таким чином, вказує інформагентство, Міжнародна конфедерація профспілок "приєдналася до довгого списку правозахисників, які заперечують право Китаю на проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року".

"Ми намагаємося змусити МОК діяти на основі базового набору принципів прав людини", — зазначила генеральний секретар конфедерації Шаран Барроу.

"Ми хочемо, щоб уряди зайняли позицію на захист безпеки своїх спортсменів, і ми хочемо, щоб спонсори справді переглянули свій зв'язок із зимовими Олімпійськими іграми у Пекіні", — додала вона.

Для в'їзду до Пекіна всі учасники Олімпіади мають пройти вакцинацію або відбути тритижневий карантин та проходити щоденне тестування. Пересування журналістів обмежать.

Представник Державного департаменту США Нік Прайс на брифінгу заявив: "Ми закликаємо посадових осіб КНР не обмежувати свободу пересування та доступу журналістів, і гарантувати, щоб вони залишалися в безпеці та могли вільно висвітлювати події, зокрема на Олімпійських та Паралімпійських іграх".

Як писала "ДС", 20 жовтня вогонь зимової Олімпіади-2022 доставили до столиці Китаю Пекіна.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua