• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Міжнародні авіаперевезення повністю відновляться до 2024 року — IATA

Реклама на dsnews.ua

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) погіршила прогноз відновлення пасажирських авіаперевезень до рівня 2019 року. Очікується, що відновлення затягнеться до 2024 року

Про це заявив на пресконференції головний економіст IATA Брайан Пірс, передає "ДС" з посиланням на "Німецьку хвилю".

"Зараз ми очікуємо, що рівня 2019 року не буде досягнено до 2024 року, що на рік пізніше того, що ми очікували раніше", — сказав він, уточнивши, що прогноз залежить від того, як країни зможуть "контролювати вірус".

Очікується, що кількість пасажирів в цьому році зменшиться на 55% у порівнянні з попереднім. У квітні IATA прогнозувала падіння на 46%.

"Ми побачимо повільніше відновлення, ніж ми сподівалися в другій половині року", — зазначив Пірс.

У червні цього року авіакомпанії перевезли на 86,5% менше людей, ніж у червні минулого року, а в травні — на 91% менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Крім того, цілком можливо, що ділові поїздки більше ніколи не досягнуть докризового рівня, зазначив Пірс. Багато компаній вже оголосили, що в майбутньому їх співробітники будуть менше подорожувати, а натомість проводити більше відеоконференцій.

Пірс зазначив, що для багатьох авіакомпаній пасажири бізнес-класу були основним джерелом доходу. Тепер, щоб обслуговувати деякі маршрути, літакам на далекомагістральних маршрутах доведеться перевозити більше вантажу.

Як повідомляла "ДС", згідно з даними Всесвітньої туристичної організації (ООН), через пандемію коронавірусу туристична галузь в світі зазнала збитків у розмірі $320 млрд.

    Реклама на dsnews.ua