• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

МОК вимагає від Білорусі пояснень щодо легкоатлетки Тімановської

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) звернувся до білоруського НОК з вимогою дати вичерпні пояснення щодо ситуації із легкоатлеткою Христиною Тімановською

Instagram / kristi_timanovskaya
Реклама на dsnews.ua

Раніше спортсменка заявила, що її хочуть силою вивезти з Японії у Білорусь, інформує "ДС".

За словами представника МОК, до справи Тімановської разом з японською поліцією підключилося Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Білоруська спортсменка зараз перебуває у безпеці й під захистом японської влади, підкреслили у МОК.

Як заявив генеральний секретар уряду Японії Кацунобу Като, МОК та інші організації знаходяться у контакті з Тімановською, щоб прояснити її наміри, пише DW.

Як писала "ДС", білоруську легкоатлетку Христину Тімановську силою намагаються повернути з Олімпіади-2020 у Мінськ. На змаганнях 2 серпня у неї має бути старт на 200 метрів.

1 серпня спортсменку привезли з речами в аеропорт Токіо, а тренерський штаб збірної заявив, що її відправляють додому в Білорусь через "емоційно-психологічний стан". Раніше Тімановська критикувала керівництво національної збірної на Олімпіаді. Легкоатлетка заявила, що боїться повертатися до Білорусі, оскільки там її, ймовірно, можуть посадити до в’язниці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua