• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Молдова через коронавірус продовжила режим НС на місяць

Реклама на dsnews.ua

У Молдові режим надзвичайної ситуації в охороні здоров'я через коронавірус буде діяти до 15 лютого. Таким чином, в країні зберігаються колишні обмеження, однак для тих, хто прищепився від COVID-19, спростили умови в'їзду

Таке рішення прийняла Нацкомісія надзвичайних ситуацій в охороні здоров'я Молдови 13 грудня, передає "ДС" з посиланням на місцеве видання NewsMaker.

Зокрема, тепер громадянам, яким зробили щеплення від коронавірусу, не потрібно буде по приїзду в Молдову дотримуватися карантину.

При цьому до 15 лютого в Молдові, як і раніше буде заборонено роботу нічних клубів і караоке. Бари, ресторани і кафе працюватимуть з 07:00 до 22:00, а в нічний час — тільки в режимі доставки.

Кінотеатри, концертні зали та будинки культури будуть закриті, але дозволили працювати театрам, якщо буде заповнено не більше 50% приміщення. Збережеться заборона відвідувати парки розваг, зони відпочинку, дитячі і спортивні майданчики.

Також залишається в силі заборона на в'їзд іноземців, які прибули з країн "червоної зони". А громадяни Молдови, які приїжджають з країн, де реєструють високе число заражень коронавірусом, зобов'язані 14 днів перебувати на карантині.

При цьому залишаються дозволені збори за участю менше 50 осіб, але їх не можна проводити поблизу публічних установ, навчальних закладів, лікарень або інших місць із високим ризиком зараження.

З 16 січня національним спортивним федераціям дозволили проводити спортивні змагання, але без участі глядачів, а школам — олімпіади.

Нагадаємо, у лютому 2021 року в Молдові почнеться безкоштовна вакцинація жителів від коронавірусної інфекції.

    Реклама на dsnews.ua