• USD 36.6
  • EUR 36.1
  • GBP 41.1
Спецпроєкти

Московським медикам офіційно заборонили соватися на стільцях (ДОКУМЕНТ)

Співробітникам московської поліклініки офіційно заборонили соватися на стільцях, а також пояснили, як правильно на них сідати. Втім, це не єдина дивина, що сталася у Москві зі стільцями за останні дні

Реклама на dsnews.ua

Примітно, що в інструкції по використанню "інвентарю" стільці пишуться з великої літери "С", передає "ДС".

"У федеральній поліклініці №4 їх взагалі дуже поважають — не лікарів і медсестер, а предмет меблі, на якому вони сидять. Саме тому співробітникам на Кутузовському проспекті роздали детальну інструкцію, де пояснюється, як поводити себе з цими друзями", — пише Telegram-канал Mash.

Так, згідно з інструкцією, стільці не можна перегрівати і охолоджувати, а перед тим, як сісти на Стілець, треба оглянути його, перевірити всі кріплення і тільки потім опуститися, "рівномірно розподіляючи вагу".

"Соватися теж категорично не можна, як і сидіти на священній поверхні в джинсах і іншому одязі з металевими заклепками, які можуть подряпати ніжну оббивку. На папері є штамп, підпис головлікаря і голови профспілкового комітету", — додали автори поста, підтвердивши достовірність інформації документом.

Варто зазначити, що до стільців у москвичів взагалі особливе ставлення. Деякі жителі російської столиці примудряються використовувати меблі для дуже дивних цілей. Так, за даними МК, різнороб московської їдальні вирішив виміряти довжину своєї прямої кишки, застосувавши для цього лаковану ніжку стільця.

Інцидент стався 24 лютого. Примітно і те, що 49-річний "експериментатор" проживає у квартирі з дружиною та дочкою. Для вимірювання кишки він використовував ніжку від стільця, яку раніше привіз з дачі. Дослідження закінчилося госпіталізацією, адже предмет довжиною пів метра витягти самостійно не вийшло.

За словами самого любителя анатомії, він зазнав невдачі, тому що забув прив'язати до "вимірювального приладу" шнурок.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua