• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

"Ми не вівці": в Чехії масово протестують проти продовження локдауну

Реклама на dsnews.ua

Близько 2 тисяч людей вийшли на вулиці Праги з протестом проти продовження локдауну і посилення карантинних обмежень

Про це йдеться в публікації Deutsche Welle, передає "ДС".

Як зазначається, 10 січня в Празі відбулась масова акція протесту проти посилення урядом карантинних обмежень. За даними поліції, в ній взяли участь близько 2 тисяч людей. Багато з них не носили масок і не дотримувалися дистанції. Деякі протестувальники принесли плакати з написами "Зупиніть коронавірусний терор" і "Ми не вівці".

На думку демонстрантів, закриття ресторанів, магазинів і шкіл призведе до того, що ціна пандемії для економіки "виявиться надто високою". Крім того, локдаун матиме негативні наслідки для психічного здоров'я людей, підкреслювали активісти.

Одним з учасників мітингу був експрезидент Чехії Вацлав Клаус. Серед організаторів акції — представники ресторанного бізнесу, власники фітнес-центрів.

На початку січня уряд оголосив про продовження локдауну, що діє з 22 жовтня, щонайменше до 22 січня. У громадських місцях чехам заборонено зустрічатися більше ніж з однією людиною. Крім того, з 21:00 до 5:00 діє комендантська година.

Як писала "ДС", учасники акції протесту проти коронавірусних обмежень в Чехії принесли труну до будинку прем'єр-міністра Андрія Бабіша.

    Реклама на dsnews.ua