• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

"Ми тут ні до чого": Путін заперечив причетність Росії до мігрантів на польському кордоні

Російський президент Володимир Путін заявив, що ні РФ, ні російські авіакомпанії не пов'язані з міграційною кризою, що склалася на західних кордонах Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні російського Інтерфаксу, передає "ДС".

"Хочу, щоб усі знали: ми тут зовсім ні до чого. На нас усі намагаються з будь-якого приводу і взагалі без жодного приводу якусь відповідальність покласти. Ні, наші авіаційні компанії не возять цих людей — взагалі, жодна наша компанія не возить", — сказав він.

Путін додав, що, за словами Лукашенка, не возить мігрантів до кордону і "Белавіа", а ключова ланка в організації перевезень перебуває в ЄС.

"До речі, "Белавіа", як мені Олександр Григорович (сказав — ред.), теж не возить. Чартери замовляють, безвізовий в'їзд. Люди купують квитки та полетіли. Так, діють групи відповідальні за переправлення цих людей до європейських країн, але вони давно діють . Ключова ланка знаходиться в країнах Євросоюзу", — сказав президент РФ.

"Росія тут абсолютно ні до чого, ми абсолютно не беремо участі у жодних процесах", — ще раз наголосив Путін. 

Нагадаємо, на білорусько-польському кордоні вже протягом тижня розгортається штучна міграційна криза. Тисячі мігрантів з Близького Сходу, заохочені режимом Лукашенка, намагаються прорватися на територію Польщі.

У ніч на 13 листопада білоруські військові допомагали мігрантам прорвати огорожу на кордоні з Польщею за допомогою службового автомобіля, сльозогінного газу та лазерів, які ті отримали від силовиків.

Крім цього, на кордоні з Польщею помітили озброєних білоруських силовиків.

Ввечері 13 листопада стало відомо, що на кордоні з Білоруссю загинув польський військовий. Подробиці трагедії наразі невідомі, однак зазначається, що військовослужбовець загинув внаслідок вогнепального поранення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua