• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Мишебраття: РФ вимагає від Білорусі звільнити бійців ПВК "Вагнера"

Реклама на dsnews.ua

Російська Федерація наполягає на якнайшвидшому звільненні заарештованих у Білорусі бойовиків приватної військової компанії "Вагнера", оскільки затримання росіян не відповідає "духу братських союзницьких відносин"

Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ Росії за підсумками зустрічі з послом Білорусі Володимиром Семашком, передає "ДС".

Повідомляється, що на зустрічі особливу увагу приділили затриманню 33 громадян Росії. Російська сторона заявила, що арешт був здійснений нібито під надуманим приводом. Крім того, Москва підкреслює, що не збирається втручатися у внутрішні справи Мінська.

"Наполягаємо на об'єктивному розслідуванні білоруськими партнерами в тісній взаємодії з російськими колегами всіх обставин події і якнайшвидшому звільненні затриманих російських громадян", — ідеться в заяві.

Нагадаємо, у білоруських правоохоронних органах заявили, що бійці ПВК прибули для дестабілізації ситуації в період виборчої кампанії в країні.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав ситуацію надзвичайною подією і зажадав від Росії пояснень. При цьому у Держдумі РФ уважають, що інцидент не вплине на відносини з Білоруссю.

Згодом з'ясувалося, що імена більшості з 33 затриманих у Білорусі бойовиків ПВК "Вагнера" є в базі "Миротворець" – як учасників війни на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua