• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

МЗС України жорстко відреагувало на "нелюдську розправу Кремля" над Навальним

Реклама на dsnews.ua

Міністерство закордонних справ України засудило отруєння російського опозиціонера Олексія Навального хімічною речовиною з групи "Новачок" 

Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті відомства, інформує "ДС".

"Гостро засуджуємо черговий злочинний акт російської влади, яка продовжує наступ на демократію та права людини в РФ та закордоном. Переконані, що міжнародна спільнота має належним чином відреагувати на цю нелюдську розправу Кремля над опозиційним політиком", — заявили в МЗС.

Там також наголосили, що тільки одностайна позиція світу і санкції змусять російську владу припинити чинити злочини.

"Тільки одностайна рішуча позиція й твердий осуд цивілізованого світу, включаючи санкції, можуть змусити владу Росії припинити чинити злочини, брутально порушуючи права людини та руйнуючи правові засади світоустрою як щодо провідних опозиційних політиків, так і цілих держав", — підкреслили в міністерстві.

Як писала "ДС", 2 вересня німецька влада виступила з офіційним оголошенням, що російський опозиціонер Олексій Навальний був отруєний отрутою класу "Новачок". Версія отруєння підтвердилася, хоча російська сторона всіляко заперечувала наявність в організмі політика небезпечних речовин.

    Реклама на dsnews.ua