• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

На орендованій віллі у Туреччині знайшли труп молодої українки

Реклама на dsnews.ua

На віллі у Бодрумі (провінція Мугла, Туреччина) виявили тіло мертвої 25-річної громадянки України Христини Новицької

Попри те, що тіло українки було знайдене з поліетиленовим пакетом на голові та в наручниках, основною версією причини смерті є самогубство, передає "ДС" з посиланням на турецьке видання Milliyet.

Христина Новицька
Христина Новицька

«Поліцейські групи, які працювали на місці злочину, стверджують, що молода жінка покінчила життя самогубством, оскільки всі три замки сталевих дверей вілли були зачинені зсередини, а на вікнах були залізні решітки», — вказувує видання.

Під час розслідування, проведеного поліцією в приміщенні, де стався інцидент, були знайдені мотузка, шарф та деревне вугілля, приготоване до спалювання. Поліція припускає можливість того, що Новицька могла здійснити спробу самогубства за допомогою цих предметів.

Поліції стало відомо, що Новицька тривалий час страждала від головного болю, тому часто їздила на лікування до України. Є припущення, що вона могла покінчити з життям через свою хворобу.

Сусіди та охоронці житлового комплексу, де українка орендувала віллу, розповіли, що вона жила одна. Із відеозаписів камер зовнішнього спостереження встановлено, що опівдні в четвер, 31 грудня, жінка замовляла їжу й більше не виходила. Розшукувати доньку почала мати, яка не могла до неї додзвонитися з України.

Тіло направлено до моргу інституту судової медицини Мугли для встановлення точної причини смерті.

    Реклама на dsnews.ua