• USD 39.4
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

На Бєлгородщині процвітає мародерство: росіяни масово грабують залишені будинки у селах

Евакуйовані жителі прикордонних з Україною районів Бєлгородської області РФ повідомляють про багаторазові пограбування своїх будинків та квартир. Однак їм не вдається повернутися і захистити своє майно через обмежений доступ до районів, які найбільше обстрілюють

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Nexta, передає "ДС".

В'їзд туди обмежений рішенням оперативного штабу.

Глава адміністрації Грайворонського міського округу Геннадій Бондарєв підтвердив надходження багатьох скарг від евакуйованих мешканців і назвав мародерство "дуже гострим питанням". Також він зазначив, що випадки мародерства зафіксовано як мінімум у 12 населених пунктах.

Жителі звинувачують у мародерстві військовослужбовців російської армії, які розміщені в регіоні, а також невідомих осіб. Бондарєв наголосив на необхідності посилення контролю через додаткові блокпости.

Чиновник уточнив, що багато заяв про мародерство надходило від мешканців Мокрої Орлівки, Козинки, Глотового, Горьковського. Однак не всі вказували на конкретну адресу свого житла.

Нагадаємо, Бєлгород та його околиці регулярно зазнають обстрілів та атак безпілотників. Російська влада звинувачує у цих атаках ЗСУ, тоді як українське командування відмовляється їх коментувати. З початку березня обстріл став щоденним явищем, що змусило частину жителів найбільш небезпечних територій евакуюватися в безпечніші місця.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua