• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

На фермі в Польщі спалах коронавірусу серед українських заробітчан

Реклама на dsnews.ua

На одній з ферм у Вармінсько-Мазурському воєводстві у Польщі зафіксовано спалах коронавірусної інфекції серед сезонних працівників з України

Про це повідомив директор обласної санітарно-епідеміологічної станції в Ольштині Януш Дзіско, передає "ДС" з посиланням на Niezalezna.

Ферма, де підтверджено спалах, знаходиться в комуні Суш в Ілавському районі.

Так, 22 липня було підтверджено 17 нових випадків коронавірусної інфекції серед українських заробітчан. Інфекція виявлена у трьох молодих жінок і чотирьох молодих чоловіків і шести жінок і двох чоловіків середнього віку та двох літніх жінок. Це рекордне добове збільшення кількості заражених коронавірусом в цьому регіоні з початку пандемії.

Дзіско також повідомив, що кількома днями раніше на тій же фермі був підтверджений COVID-19 у двох інших людей, які зараз ізольовані.

В даний час лікарі визначають, чи потрібна госпіталізація для нових заражених. Інші сезонні працівники на фермі знаходяться на карантині та будуть повторно перевірені на коронавірус протягом семи днів.

Всього на фермі працювали 103 особи з України.

Як повідомляла "ДС", у трьох громадян України, які прибули в Естонію на сезонні роботи 21 липня, діагностували коронавірус.

    Реклама на dsnews.ua