• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"На хліб немає": Лещенко поскаржився на важкі карантинні будні

Реклама на dsnews.ua

Відомий радянський і російський співак Лев Лещенко, який перехворів на коронавірусну хворобу, поскаржився на погане матеріальне становище через пандемію

Про це він розповів виданню "Говорить Москва", передає "ДС".

За його словами, у деяких артистів залишилися грошові накопичення, тоді як менш популярні співаки відчувають потребу. Також він зазначив, що сам звертався по допомогу до друзів.

"Я не кажу про наших 20-30 зірок, так, вони накопичили якісь гроші, але інші люди бідують. Убили жанр просто, розумієте. У них навіть пенсії немає. Пенсіонери хоча би пенсію отримують, а артисти взагалі нічого не отримують зараз. Сім або вісім місяців немає концертів, немає коштів для існування, у людей на хліб немає. Я знаю літніх артистів, вони не в топі, і вони бідують. Ми змушені утримувати колективи. Добре, у мене є благодійний фонд, я накопичив якісь гроші, мені друзі допомагають. Якщо б цього не було … ", — розповів Лещенко.

Крім того, він додав, що багато вітчизняних артистів через пандемію не мають ніякого доходу вже більш як пів року.

"До того ж, ми платимо податки, ніхто ж їх не скасовує. З цих же бідних артистів вони платять транспортний податок, податок на нерухомість, якщо хтось купив, не дай бог, якусь халупу. Нічого не отримують, взагалі нуль. Уявіть собі, як можна прожити сім місяців, взагалі не отримуючи жодної копійки грошей. Добре, допомагають бабусі, дідусі, батьки підтримують", – підкреслив співак.

    Реклама на dsnews.ua