• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

На засновника Telegram-каналу NEXTA, який висвітлює протести в Білорусі, відкрили кримінальну справу

Реклама на dsnews.ua

На засновника Telegram-каналів NEXTA і NEXTA Live завели кримінальну справу. Йому інкримінують організацію масових заворушень

Про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу NEXTA-Live, передає "ДС".

У каналі опублікували роздруківку з проханням від міліціонера полковника Свирида, який веде справу, до вищого начальства МВС про подачу Степана Путіло — засновника каналу в розшук. Також опублікована фотографія полковника Свирида.

"Якщо випадково зустрінете полковника Свирида на вулиці — передавайте йому від нас привіт! Форма привіту — на ваш розсуд" — йдеться в повідомленні каналу.

Відзначимо, що головним постачальником новин з вулиць Мінська та інших міст Білорусі став канал Nexta Live з понад мільйоном підпісників і його родинний канал Nexta — з півмільйоном підписників. Саме там публікуються плани на протест — о котрій годині і де збиратися на мітинг, коли починати страйк і так далі.

Цілодобово цей паблік оновлюється зі швидкістю кілька повідомлень за хвилину. Велика частина з яких — ексклюзивні відео і фото прямо з вогнищ протестів.

Як повідомляла "ДС", першого загиблого в результаті протестів у Білорусі Олександра Тарайковского вбили спецназівці. Раніше вважалося, що чоловік загинув від вибуху невідомого вибухового пристрою.

    Реклама на dsnews.ua